Firma

Spółka Stahlton AG została założona w 1945 roku w Zurychu w Szwajcarii i jest firmą specjalizującą się w produkcji elementów budowlanych przeznaczonych dla budownictwa wielo- i jednorodzinnego, a także dla obiektów użyteczności publicznej, zakładów produkcyjnych oraz obiektów rekreacyjnych.

Nasza oferta obejmuje szeroką gamę innowacyjnych produktów do eliminacji mostków termicznych. Oferowane przez nas produkty oraz rozwiązania pomagają w osiągnięciu standardów budynków energooszczędnych oraz pasywnych.

Innym sektorem naszej działalności jest od ponad 40-stu lat produkcja zaawansowanych technologicznie elementów budowlanych wykonywanych z betonu architektonicznego GRC (Glassfibre Reinforced Concrete) oraz produktów kompozytowych łączących włóknobeton z polistyrenem ekspandowanym.

Od początku istnienia firma Stahlton zwraca uwagę na wysoką jakość swoich produktów i stara się iść z duchem czasu, dostosowując profil produkcji do wysokich wymagań klientów. Stały rozwój technologiczny, udoskonalanie procesów produkcyjnych oraz współpraca z renomowanymi instytutami i uczelniami prowadzi do kreowania coraz to nowszych produktów wychodzących naprzeciw potrzebom rynku budowlanego.

Wszystkie produkty naszej firmy wytwarzane są w zakładzie produkcyjnym objętym systemem zapewnienia jakości znajdującym się w miejscowości Frick w północnej Szwajcarii. Od 2009 roku firma Stahlton posiada oddział w Polsce, który zlokalizowany jest w Siechnicach pod Wrocławiem. Jesteśmy przekonani, że wieloletnie doświadczenie wsparte odpowiednio dobraną technologią, pozwoli sprostać Państwa oczekiwaniom.

Zapraszamy do współpracy.

© STAHLTON Polska Sp. z o.o. 2024