Produkty

 • Bloczki termoizolacyjne ISOMUR® Plus

  Isomur® Plus jest elementem termoizolacyjnym stosowanym w części cokołowej budynku. Stanowi kontynuację poziomej izolacji termicznej podłogi na gruncie lub stropu nad nieogrzewaną piwnicą czy garażem w miejscu jej przebicia przez ściany konstrukcyjne lub działowe.

 • Elementy montażowe Eco-Fix

  Elementy montażowe Eco-Fix są pośrednimi łącznikami do mocowania elementów zewnętrznych w elewacji budynku bez występowania punktowych mostków cieplnych. Wykonane z materiałów o bardzo dobrych właściwościach termoizolacyjnych.

 • Płyty cokołowe ECOMUR

  Płyty cokołowe ECOMUR wykonane są z betonu architektonicznego (GRC = Glassfibre Reinforced Concrete). Stanowią mechaniczną i przeciwwilgociową ochronę cokołu ścian zewnętrznych budynku. Charakteryzuje je łatwy i szybki montaż oraz długowieczność.

 • parapet, beton architektoniczny GRC

  Podokienniki ECOMUR

  Wykonane są z betonu architektonicznego zbrojonego włóknem szklanym (GRC-Glassfibre Reinforced Concrete). Obszerna gama o różnych przekrojach i szerokim zastosowaniu pozwala dokładnie dopasować ich typ oraz rozmiar do stolarki okiennej i charakteru budynku. W połączeniu z innymi produktami firmy Stahlton stanowią ciekawy oraz estetyczny detal architektoniczny.

 • Progi i elementy osłonowe ECOMUR

  Wykonane są z betonu GRC i stosowane jako zwieńczenie ścianek attykowych, murów, ogrodzeń itp. Chronią zwieńczenie ściany przed zawilgoceniem i uszkodzeniami mechanicznymi. Posiadają spadek o nachyleniu 3º i skutecznie odprowadzają wodę.

 • Inne elementy z betonu GRC

  W przygotowaniu.

© STAHLTON Polska Sp. z o.o. 2022